.
   
pátek 12. dubna
svátek slaví Julius, Julián , zítra Aleš. Norma
 
autor Lastura.cz

Siderické kyvadlo

12.02.2010

Tabulky pro kyvadlo
najdete v menu Ke stažení

popisek

Práce se siderickým kyvadlem je mnohem jednodušší a v podstatě i rychlejší než výklad karet, je prostě pro ty (a nejenom pro ně), kteří chtějí dostat jasnou a rychlou odpověď na jakoukoliv otázku. Siderické kyvadlo dokáže označit osudového partnera stejně jako potraviny vhodné pro vaše tělo. Nejlépe je ho koupit v osvědčených obchodech ezoteriky, je jich dnes po republice dost, anebo si ho můžeme vyrobit. A jak vypadá? Je to řetízek asi 25 - 30 cm dlouhý, na jehož konci je závaží různých tvarů. Můžeme ho nahradit vlastním řetízkem z krku a zavěsit na něj třeba prstýnek.

Je třeba jej chvíli (stačí několik minut) podržet v dlaních, aby se vyčistilo a přizpůsobilo vaší energii a duchovní frekvenci. Ideální je, když jej máte stále při sobě. Také není dobré jej půjčovat někomu jinému do ruky, čímž se okamžitě mění naladěné frekvence a energie.

Jak to funguje? Pokud jste se rozhodli používat kyvadélko, pak patříte mezi tu část lidí, kteří věří, nebo jsou alespoň ochotni přijmout fakt, že existuje něco více, než jen náš hmotný svět. Pak jistě také věříte, že všichni máme své strážné andílky, své průvodce. A pokud se chcete s těmito bytostmi domluvit, používáme k tomu virgule nebo právě toto kyvadlo.

Máte tedy chuť s ním pracovat? Musíte si ho nejdříve „ochočit“, tedy vědět, jak odpovídá „ANO“ a jak „NE“. Můžete to buď nechat na svém andílkovi, ať si rozhodne sám, jak bude odpovídat. V tomto případě se pohodlně posaďte ke stolu, nohy nesmí být zkřížené, levou ruku si položte, jak je vám to příjemné, do pravé ruky (jste-li pravák) vezměte konec řetízku tak, aby pendl kyvadla byl tak 2 - 3 cm nad stolem, zklidněte svou mysl, zavřete oči a v duchu se ptejte, jak vám bude kyvadlo odpovídat na ANO. Pohyb si zapamatujte. Znovu se zklidněte a zeptejte se, jak vám bude odpovídat na NE. Odpověď si znovu zapamatujte. Potom se zeptejte na něco, na co znáte přesnou odpověď, ale musí se na ni dát odpovědět pouze ANO či NE.

Nebo můžete svému andílkovi sdělit své přání a popsat mu, jakým způsobem má odpovídat. Např. pro odpověď „ano“ pohybem nahoru, dolu a pro odpověď „ne“ pohybem do stran. A můžete to vyzkoušet jako u cvičení výše.

Můžete také jako přijímač signálu používat levou ruku. Budete-li chtít cokoli ověřit, například výskyt pramene vody, jděte po zahradě s nataženou dlaní, pomalu a klidně, v místě pramenu kyvadlo odpoví ANO. Budete-li se ptát na nějaký nemocný orgán, Položte na něj dlaň a ptejte se.

Až si kyvadlo osaháte, zjistíte, že pouhé dvě odpovědi ano a ne nejsou vždy dostačující, proto se naučíte rozlišovat další pohyby kyvadla. Například žádný pohyb kyvadla může znamenat „nevím“ nebo „nemohu odpovědět“. Nebo odpověď kdy na otázku, na kterou z nějakých důvodů nesmíte znát odpověď třeba pohybem krouživým.

Častým případem, kdy andílek nemůže odpovědět, je situace, kdy používáte tabulku pro kyvadlo, ale odpověď na vaši otázku na té tabulce vůbec není. Například máte tabulku, kde jsou vyjmenované orgány trávícího systému. Vy se zeptáte, který orgán má pacient nemocný a andílek nemůže odpovědět, protože má pacient poruchu jater a játra na té tabulce nejsou.

Dále je velmi důležité při práci s kyvadlem či energiemi nemít zkřížené nohy. Pokud totiž zkřížíte nohy, ruce nebo prsty, pak se podvědomě bráníte a chráníte před energiemi a vlivy okolí. Tudíž ani andílci se k vám nedostanou. Kyvadlo sice fungovat bude, ale většinou bude ukazovat nesmysly.

Dále je potřeba se na každou určitou věc ptát minimálně třikrát pokaždé nějak jinak pro ověření odpovědi. Těch bytostí, které jsou kolem nás je velká spousta a pro ně je to veliká švanda si z nás dělat legraci. Ale časem to poznáte již změnou pohybu kyvadla i pocitově změnou energie, jež na vás při práci s kyvadlem působí.

Než ale dojdete k tomuto cíli, budete s kyvadle pochopitelně muset určitý čas cvičně pracovat.

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz