.
   
pondělí 11. prosince
svátek slaví Dana, Danuše , zítra Simona, Šimona
 
autor Lastura.cz

Naše výrobky

04.11.2010

NAVŠTIVTE NÁŠ OBCHOD
>> ORGONITY

Čakrová pyramida Achátový efekt vzniklý plyny při tvrzení pryskyřice. Naše výrobky Naše výrobky Naše výrobky Naše výrobky Naše výrobky

Složení

  • polyesterová pryskyřice
  • kombinace různých kovových pilin či špón (železo, hliník, mosaz)
  • drahé kameny
  • dubové dřevo
  • energetický magický symbol
  • barevné glitry

Energetický magický symbol
Do dna orgonitu zaléváme energetický symbol, který několikanásobně zvyšuje energetický výkon orgonitu. Původní symbol byl vytvořen pro léčení a rušení geopatogenních zón. Z něho byl vytvořen zcela nový a podstatně silnější symbol, který má široké a velmi univerzální použití. Většinou jej lidé umísťují v ložnici nebo na místa, kde se často zdržují, nebo jej nosí stále u sebe v kapse nebo v peněžence. Je to velmi silný zdroj léčivé energie a spolehlivě odstraňuje vše negativní. Pracuje s velmi širokou škálou energií, takže každému člověku dokáže zprostředkovat právě ten druh energie, který právě potřebuje. Pokud energie vnímáte a umístíte nad symbol ruku, tuto energii ihned ucítíte. Tento symbol je umístěn v pyramidách a ve všech větších orgonitech.

Do pětibokých jehlanů zaléváme magický symbol pro léčení přírody. Dokáže odstraňovat chemtrails z přírody a především čistí a léčí vodu, čímž nahrazuje spinování vody.

Do tříbokých jehlanů zaléváme magický symbol pro léčení lidí a zvířat. Velmi účinně doplňuje energii lidem i zvířátkům.


Výroba a konečný vzhled
Výroba orgonitů je značně náročná a někteří lidé si neuvědomují, co vše obnáší. Nejdříve musíme nalámat kovové špony. Poté se odleje základní orgonit, který je po vytvrdnutí hrubý. Tento hotový polotovar se dále brousí, aby nikde nebyly žádné otřepy. Nakonec se leští a lakuje, čímž se získá vysoký lesk.


Tvar
Začínali jsem různými špunty a placičkami, ale ty mají víceméně funkci estetickou, a i když fungují také, jejich účinek a dosah je malý. Nejlepší účinek má však tvar pyramidy nebo jehlanu. Jejich součástí je vždy energetický symbol, díky kterému dokáží navíc eliminovat geopatogenní zóny. V současné době vyrábíme tři druhy:

Pyramidy klasické
Tento klasický tvar egyptských pyramid je velmi oblíbený. Jsou vhodné pro léčení lidí a harmonizaci energií v dosahu min. 20 m.

Pyramidy vysoké
Účinnost těchto pyramid je oproti klasické pyramidě téměř dvojnásobná. Jsou také určeny pro léčení lidí a pro harmonizaci energií v dosahu min. 30 m (pokud bude pyramida proporcionálně větší, bude mít i větší dosah). Hlavním účelem těchto pyramid je podobně jako u pyramid klasických léčení lidí, kteří se v jejich dosahu nachází.

Tříboké jehlany
Platónské těleso - čtyřstěn, zastupuje živel oheň. Září z něho nádherná opravdu velmi silná intenzivní energie, která vás rychle a téměř dokonale nabije. Jeho hlavním účelem je léčení a dobíjení energie lidí či zvířat.

Pětiboké jehlany
Účinnost těchto jehlanů je podobný jako u pyramid vysokých. Jako každý orgonit, jsou i tyto jehlany určeny pro harmonizaci energií a to v dosahu min. 25 m. Pomáhají léčit lidi, ale jejich hlavním zaměřením je regenerace přírody. Pětiboký jehlan jako jediný obsahuje speciální magický symbol pro přírodu, který dokáže z přírody odstraňovat chemtrails a především čistí a léčí vodu, čímž nahrazuje spinování vody.

Každý z těchto orgonitů má jiné energetické zaměření a jiný účel, proto doporučujeme pro pokrytí celého spektra energií jejich kombinaci.


Barva
Každá barva má jinou energetickou frekvenci a také jiné účinky na lidské tělo, viz čakry. Pokud nevíte, jakou barvu vybrat, pak si vyberte tu, které vám první padne do oka. Věřte své intuici, svému vyššímu Já.


Programování
Když vytvoříme nějaký nový orgonit, pracuje okamžitě, ale pouze cca na 40 až 50 procent. Je třeba jej naprogramovat za určitým cílem. Poté se ihned zvýší účinek ke 100 procentům. Programování je velmi jednoduché, stačí orgonit požádat - například: „Prosím, aby jsi mi stále čistil moje tělo od všech škodlivin“.


Umístění
Malé orgonitky můžete nosit při sobě v kapse, nebo připevnit na klíče. Někdo je nosí na krku na řetízku. Nebo je možné si je umístit někde na svém pracovišti v zaměstnání pro harmonizaci energií a rušení negativních záření z elektronických přístrojů.

Pyramidu nebo jehlan je vhodné umístit uprostřed domu či bytu, kdy je schopen svým dosahem obsáhnout všechny prostory. Zdi nejsou překážkou. Pokud orgonit zakopete do země nebo ponoříte do jezírka, jeho dosah i účinek se podstatně zvýší. Je to dáno tím, že země i voda jsou oproti vzduchu vynikající vodiče energie. Navíc pokud umístíte orgonit ke kořenům stromu, pak strom funguje jako anténa a dosah se opět několikanásobně zvýší.


Původně jsme orgonity vyráběli, abychom je zakopali do země a pomáhal tím přírodě. Mnoho jsme jich již rozdali a reakce v oblasti léčení jsou nad očekávání úžasné. Proto se snažíme dostat tyto výrobky co nejvíce mezi lidi. Každý, kdo je tomu nakloněn a otevřen, jistě rychle najde pro sebe to správné uplatnění.

Z NAŠÍ NABÍDKY

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2023 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz