.
   
pátek 22. září
svátek slaví Darina, Moris , zítra Berta, Lina
 
autor Lastura.cz

Úžasné reakce na čakrové orgonity

02.12.2010

Tento nádherný dopis plný pozitivní energie si nemůžeme nechat jen pro sebe, zde jej předkládáme i pro potěšení vašich srdíček.


Říjen 2010

Dobrý den paní Jano a pane Milane,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za to, jak velmi skromně a nezištně pomáháte všude, kde je potřeba. Vaše Orgonity jsou velmi pěkné a za velice dostupnou cenu. První jsme si s kamarádkou koupily přímo u Vás doma.

Včera jsem si přinesla domů  čakrovou pyramidu – tu největší. Neměla jsem v původně v úmyslu tolik investovat, ale vnímám z ní tak velký a vyjimečný účinek, že jsem nakonec pochopila, že „tak to má být“.

Vím, že nebude sloužit jenom mě a mojí rodině, ale i mnoha ostatním. Je tak vyjimečná... mám pocit, že její vibrace vstupují téměř za hranice „tohoto světa“. Energetické pole, které v jejím dosahu vzniká je velmi jemné a zároveň velmi silné. Cítím se tak, jako by tato pyramida tvořila stejně barevně laděnou, ohromnou, subtilní (neviditelnou) Pyramidu nad námi všemi, jsme pod jejím ochranným, uzdravujícím vlivem. Energie 'barev' prostupují do našich těl i hmoty kolem nás a zároveň jejím vrcholem proudí čistá Božská energie 'přímo se Shora!'.
Je to úžasné :-))..

Před několika lety jsem si přála postavit na zahradě pyramidu, která by mohla sloužit i druhým k meditaci, uzdravování apod. Zůstalo jenom u snu ;-). A vidíte, nyní se mi vyplnil v ještě krásnější, nečekané podobě :-).

Přeji Vám hodně zdaru ve vaší další tvorbě orgonitů a ve všem Dobrém, na čem se podílíte a taky hodně Radosti, Klidu, Zdraví a Lásky.

Om shanti **:-)


Prosinec 2010

Dobrý večer pane Vojtíšku :-),
chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za pětiboký čakrový jehlan, který jste mi poslal. Hned druhý den jsem si pro něj šla a ten co na mě čekal je opravdu nádherný. Tak se na něj dívám a mám pocit, že teprve teď chápu, jakým způsobem se doplňuje s čakrovou pyramidou, kterou mám na stole v kuchyni.

Ta velká pyramida má povznášející účinek – prozařuje nás svými barvami a jakoby napomáhala k přenesení se do vyšších, jemnějších dimenzí. Její Světlo je tak nějak víc „průsvitné a její síla je v její jemnosti a neomezenosti působení. Vnímám jakoby pohyb ze zdola nahoru – ze hmoty do duchovního vědomí. Širší záběr ... příprava ... se v tomto prostředí cítili opravdově “jako doma' – 've svém'.

Pětiboký jehlan naopak velmi jasně a čistě září neuvěřitelně čistě do okolí – jakoby víc zevnitř. Vypadá jako nádherná hvězda, diamantkvět, který se rozkvétá a přivírá dle potřeby. A svým vyzařováním připomíná samu koncentrovanou podstatu duše. Ten jehlan je Esencí čisté krásy duše. Vede více k „usazení se“, ke stažení se do původního vědomí, ve kterém jsme schopni zářit stejným způsobem, jako tento kouzelný Orgonit.

Takže Pyramida je jakoby Obydlím pro lidské duše a její „velikost“ (její vibrace) má rozpínající se charakter dle potřeby. Pětibok ten více vyzařuje ze vnitř. A jakoby Pyramida byla i jeho obydlím.

Obojí je kouzelné ;-)

Tak to je jen několik mých laických postřehů, které vycházejí z mých pocitů, které pozoruji. Nemám v tomto směru energetických zářičů žádné vzdělání, takže mohu pozorovat účinky zcela nestranně – neovlivněna žádnou danou informací.

Bůh ať Vás stále provází – jako všechny svoje Děti :-).

Z NAŠÍ NABÍDKY

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2023 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz