.
   
neděle 14. července
svátek slaví Karolína, Larisa , zítra Jindřich, Egon
 
 
autor Lastura.cz

O nás

01.06.2021

Jmenuji se Milan a s mojí manželkou Janou se kromě výroby léčivých orgonitů zabýváme léčitelstvím a lidičkám, kteří požádají o radu, pomáháme na jejich vlastní duchovní cestě.

Já pracuji s energiemi již od začátku devadesátých let, kdy jsem se začal pod vedením svého Mistra učit duchovnímu léčení a všemu, co je s tím spojeno. Manželka Jana začala s energiemi pracovat později, v roce 2008, kdy jsme spolu absolvovali tři stupně Reiki podle Dr. Mikao Usui. Následovalo studium Shambally, magie a další zdokonalování práce s energiemi s pomocí trpělivých úžasných duchovních průvodců, mistrů a andělů, kteří jsou stále s námi.

S léčivou energií orgonitků jsme se poprvé seznámili u našeho Mistra Reiki již v roce 2008. První orgonity jsme zkusili vyrobit pro nás a pro naše blízké pro zlepšení energií ve svém okolí. Orgonity brzy ukázaly co umí a začal o ně být větší zájem v širším okolí. Abychom naše úžasné energetické pomůcky mohli rozšířit mezi co nejvíce lidiček, založili jsme e-shop www.Lastura.cz.

Tak jako se sami duchovně vyvíjíme a pomalu postupujeme na své duchovní cestě, stejně tak se vyvíjí i naše orgonity. Vytváříme a stále zdokonalujeme energetické léčivé symboly, které do orgonitů zaléváme. S jejich vývojem a vylepšováním nám pomáhá několik zdejších skvělých léčitelů, kteří nám také dělají kontrolu, zda orgonity fungují tak, jak mají.

Tyto léčivé symboly jsou důležitou součástí našich orgonitů a díky nim se od orgonitů klasických podstatně liší svými schopnostmi a využitím:

  • Symboly rozšiřují spektrum frekvencí (vibrací) energií, s kterými orgonity mohou pracovat. Orgonity jsou díky tomu aktivním zdrojem široké škály léčivých energií, proto umožňují léčit lidi, zvířata i přírodu.
  • Dle dlouhodobého výzkumu jednoho z našich zákazníků, který se již řadu let zabývá měřením a rušením geopatogenních zón, dokáží naše orgonity velmi účinně odstínit téměř veškeré geopatogenní zóny.
  • Umí také částečně odstraňovat škodlivé energetické složky toxických těžkých kovů z chemtrails a z malé části i záření radioaktivního spadu.

Orgonity vyrábíme sami bez pomoci dalších lidí v malé dílně. Vše je ruční práce, proto každý orgonitek, který vyrobíme, je originál. Při výrobě klademe nejvyšší důraz na jejich energetickou čistotu a vlastnosti. Vzhled není až tak podstatný, ale i tak se snažíme, aby byly hezké a atraktivní, a aby přinášely také potěšení a radost.

Při výběru a používání orgonitů doporučujeme našim zákazníkům řídit se vždy svými pocity. Pro práci s orgonity je důležitá komunikace, prosba. Radíme tedy zákazníkům, aby jej poprosili o to, co chtějí, aby dělaly. Orgonity se tím aktivují, naladí se na svého majitele a v rámci svých možností se snaží pomáhat a plnit jeho přání. Orgonity se na rozdíl od kamenů nemusí čistit, čistí se sami - je to jejich základní funkce.

Přichází k nám spousta kladných děkovných dopisů, kde lidé popisují své zkušenosti a zážitky s našimi orgonitky. Tyto dopisy jsou pro nás nejúžasnějším oceněním od našich zákazníků. Do dnes jsme vyrobili a mezi lidičky rozšířili již několik tisíc těchto orgonitových mazlíčků po celém světě a jsme velice rádi, že takto můžeme alespoň troškou přispět k léčbě lidiček a matičce Zemi.

Jana a Milan

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz