.
   
neděle 14. července
svátek slaví Karolína, Larisa , zítra Jindřich, Egon
 
autor Lastura.cz

Informace o orgonitech

30.09.2010

Stručný popis vlastností orgonitů a jejich využití najdete také v tomto letáčku:


download
Orgonit
(3,9 MB)

Orgonit Orgonit Orgonit Orgonit Orgonit Orgonit CloudBuster

NAVŠTIVTE NÁŠ OBCHOD
>> ORGONITY

 

Psychoanalytik a psychiatr Wilhelm Reich se ve třicátých letech minulého století zabýval životní energií, kterou nazval orgon. Věděl, že někteří lidé mají méně této energie a proto jsou nemocní.

Zkonstruoval kabinu která fungovala jako orgonový akumulátor. Stěny kabiny byly zhotoveny z vrstev organických materiálů střídaných s vrstvami kovu. Propouštělo to energii jedním směrem - dovnitř. Úspěšně léčil i „nevyléčitelné„ pacienty s rakovinou.

V devadesátých letech minulého století se k principu vrátil astrofyzik Karl Hans Welz a zjednodušil a zdokonalil systém orgonového zařízení. Místo komory zhotovil příruční transformátor. Tak vznikla dnešní podoba orgonitů - silných transformátorů energií z širokého okolí, kterou transformuje a čistou od negativně působících škodlivých složek technických energií dnešní civilizace a jiných zařízení, odráží zpět do prostoru.

V základě je to směs kovových třísek zalitých v umělé pryskyřici. Organická pryskyřice energii přitahuje do sebe ale zároveň je odrážena třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie.

Další z důležitých vlastností orgonu je, že při každém odražení se zvyšuje jeho vitální kvalita či frekvence nebo čistota, takže při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu. V přírodě se totiž jen zřídka vyskytuje ve své nejvyšší kvalitě a v prostředí kde působí člověk se svou technikou už vůbec ne.

Orgon, dá se říct, je otec magnetismu a elektřina jeho dcerou. Další to důležitá vlastnost. Má přímé spojení se svými dětmi podobně jako právě elektřina a magnetismus mezi sebou. Vždy spolu provází veškerý život. Vysvětlení je jednoduché - orgon je médium pro vznik a šíření elektromagnetismu. Podobně jako vzduch je médium pro šíření zvuku. Orgon = Éter, všem učencům navzdory, kteří si snad myslí, že EM vlnění se kosmem šíří prostřednictvím ničeho.

Kupříkladu technické elektromagnetické záření poškozuje kvalitu orgonu. Podobně pro orgon iritující jsou nepřirozené chemikálie v ovzduší (smog, chemtrails) i ve vodě. Radiace je v tomto mnohem horší a není problém s ní dosáhnout doslova smrtících podmínek, kdy orgon zpomalí svůj pohyb až k nule a je pro život velmi negativní (deadly orgone -DOR). O tom se přesvědčil sám Reich při jednom ze svých pokusů, kdy do akumulátorové místnosti přinesl vzorek Radia. Orgon lze “umrtvit'. Je to jeho další krajní stav. Lze to popsat tak, že jeho vnitřní pohyb ustane a on ztuhne.

Živé organismy jsou přímo závislé na jeho kvalitě a při nízké kvalitě či koncentraci nejsou schopné správně pracovat. Nemoci a dysfunkce se dostaví záhy.Chaotickým odrážením se o třísky získává orgon svou původní pozitivní aktivní zářivou podobu (positive orgone - POR), což akumulátor vzhledem ke svému principu nedovede.

On prostě jen do sebe z okolí natahuje energii a je mu jedno jakou kvalitu ta energie má. Klidně i mrtvou. To je taky příčina proč jsou v současnosti akumulátory i nebezpečné a ve městech nepoužitelné (bez orgonitu uvnitř).

Orgonit tedy funguje jako nepřetržitě pracující TRANSFORMÁTOR poškozené energie z okolí na pozitivní a tím NEUTRALIZUJE PRIMÁRNÍ PŘÍČINU ŠKOD PÁCHANÝCH EM SMOGEM, CHEMIKÁLIEMI A RADIACÍ.

Další důležitý hráč v tomto procesu je krystal křišťálu, který se umisťuje do prostřed tělesa orgonitu a jeho transformační schopnost zvyšuje minimálně dvakrát. Pokud se křišťál před zalitím do pryskyřice nabije POR, má orgonit opět zhruba 2x vyšší účinnost, takže celkem 4x. Jak známo, velmi univerzální křišťál má sám o sobě dobré léčící, čistící a neutralizační schopnosti, ale musí se pravidelně energeticky čistit. V orgonitu se ale stává v podstatě SAMOČISTÍCÍM.


Praktický výrobek je směs organických a anorganických složek, která se odlije do vhodné formy a po zatvrdnutí dochází její organickou složkou k intenzivnímu přitahování orgonu z okolí, zatímco anorganická složka má tendenci tyto energie odrážet zpět do prostoru. Třetím prvkem je nerost, většinou křišťál nebo růženín atd., ten zesiluje energii.


Wilhelm Reich mnohokrát zdůraznil, že orgon je vědomý a že disponuje inteligencí. Metafyzická intuice má fyzický základ. Bůh a kosmická energie jsou jedno a totéž. Není rozdílu mezi vědou a náboženstvím, vědou a uměním, fyzikou a psychologií. ORGONIT LZE PROGRAMOVAT!


Podrobné informace o orgonitech, které vyrábíme a které u nás můžete zakoupit, najdete v článku Naše výrobky.

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz