.
   
čtvrtek 23. května
svátek slaví Vladimír, Vladimíra , zítra Jana, Vanesa
 
autor Lastura.cz

Pyramidy vysoké

Magické orgonity z Lastury

Obsahují několik křišťálů a léčivý energetický magický symbol:

- léčí a harmonizují negativní energie
- velice účinně odstraňují
geopatogenní zóny všech typů
- podporuje léčení zdravotních potíží
- vyzařují léčivé energie
v širokém spektru frekvencí (vibrací),
čímž léčí základní příčiny nemocí
- zvyšují duchovní úroveň lidí,
jejich vibrace a kvalitu vědomí
- dobíjí životní energie
- harmonizují energie v přírodě

popisek

O pyramidách

Jsou již potvrzeny blahodárné účinky působení pyramidální energie v oblasti zemědělství, chovu zvířat, uchovávání potravin i pozitivní vliv na lidský organismus.

Využití pyramidální energie je nadčasové. Věda doposud nerozluštila (ev. nezveřejnila) její mechanismus, přesto však musela uznat její existenci a její určité specifické vlastnosti. Stavby pyramidálního tvaru jsou rozesety po celé planetě a napříč všemi kulturami byly a jsou využívány jako prostředek blahodárného působení na hmotu (především organickou) pro schopnost udržet si svoji vnitřní i vnější strukturu a dále často i jako brána mezi hmotným a duchovním světem.

Pyramidy nás mohou zbavit většiny našich zdravotních problémů, umožňují vyrábět novou kvalitu materiálů a potravin a zejména zvyšovat „kvalitu-vědomí“ lidí.

 

Vysoké pyramidy

Mají vyšší sklon stěny a jsou energeticky optimálnější vůči místní zeměpisné šířce. Mají tedy účinek větší než pyramidy klasické (egyptské).

Jsou určeny pro léčení lidí a pro harmonizaci energií a to v dosahu min. 30 m (čím větší pyramida, tím větší dosah). Hlavním účelem těchto pyramid je podobně jako u pyramid klasických léčení lidí, kteří se v jejich dosahu nachází.

Všechny obsahují několik přírodních křišťálů případně jiných drahých kamenů, kovové špony a léčivý magický energetický symbol. Tento symbol vyvíjíme již spoustu let ve spolupráci s úžasnými místními léčiteli a je neustále aktualizován.

Pro dosažení co nejlepších léčivých výsledků doporučujeme kombinovat pyramidu s pětibokým jehlanem, který pracuje s mírně odlišnými energiemi a budou se navzájem doplňovat.

Tyto pyramidy není třeba orientovat podle světových stran, vliv na jejich funkci orientace stranou k severu je zanedbatelný.


Filtr barviček: Hledej zboží:
 
Seřadit dle: Název Kód Cena Rozměry   
   

 
strana 1 2 3 4 .. 19  
 
strana 1 2 3 4 .. 19  
Počet zobrazovaných položek na stránku:

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz