.
   
středa 22. května
svátek slaví Emil, Rita , zítra Vladimír, Vladimíra
 
autor Lastura.cz

spirály

Spirála je dávný symbol označující většinu bohyní.

Dále představuje dělohu, plodnost, ženskou sílu, neustálé změny a evoluci celého vesmíru. Nositelce pomáhá připravit její tělo na nadcházející těhotenství, či podporuje správný chod již těhotenství probíhajícího.

popisek

Spirála je symbolem cesty, ať už do vlastního nitra nebo ven z něj. Spirála je jeden z nejelementárnějších energetických kondenzátorů, prakticky ji můžete využít téměř kdekoli - nakreslená spirála na těle z něj podle směru otáčení vytahuje nebo naopak do něj posílá energii, spirálu si můžete vyrobit z kusu drátu, lýka nebo provázků a pak ji pokládat pod hrnek s čajem nebo jídelní talíř a zvyšovat tak energii jídla.

U spirály je důležitá její pravotočivost nebo levotočivost - pravotočivá je konstruktivní, tedy energii vydává a levotočivá je destruktivní, tedy energii bere. Obojí je důležité a dá se použít třeba při léčení nemocí, kdy „špatnou“ energii z těla vytahujeme levotočivou spirálou, popřípadě při čištění místnosti použijeme levotočivé spirály na „nabalení energetického bince“.

Jak poznat levotočivost a pravotočivost spirály jsem popsal v článku Spirály.


Filtr barviček: Hledej zboží:
 
Seřadit dle: Název Kód Cena Rozměry   
   

 
strana 1 2 3
 
strana 1 2 3
Počet zobrazovaných položek na stránku:

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz